Logo
Go Right
جست و جو
پروژه ها طراحی و نظارت ژئوتکنیک آزمایش جوش و بتن پیمانکاری
Go left
پیوستن
آشنایی با ما

هلدینگ سورن از سال 1389 در چهار واحد مجزا مشغول به فعالیت است. آنچه شرکت های بزرگ ایران را قانع کرده است که با ما همکاری داشته باشند، تخصص بر پایه شناخت نیازمندی پروژه و نوآوری درطراحی است. هولدینگ سورن همواره، استفاده از تجهیزات جدید دنیا، همکاری با کارکنان حرفه ای و متخصص را سرلوحه اجرای تمامی پروژه های خود قرار داده است. اما ما در چه زمینه هایی می توانیم همراه شما باشیم؟

 

۱. واحد نظارت فنی

فعالیتهای این مجموعه در چارچوب نظارت بر اجرای عملیات ساختمانی، نظارت عالیه و مقیم در رشته های معماری، سازه، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی است.

 

2. واحد معماری و نظارت

طراحی نقشه های معماری به صورت سلسله وار و مرتب، متناسب با کاربری، موقعیت زمین و احتساب بنا در قالب :1. نقشه های فاز یک شامل پیاده کردن اطلاعات کسب شده درقالب طرح ها و نقشه های اولیه برای کسب جواز ساخت2. نقشه های فاز دو شامل نقشه های اجرایی براساس مقررات ملی ساختمان و ضوابط سازمان مدیریت برنامه و بودجه

 

3. واحد طراحی نما و دکوراسیون داخلی

ترکیب توان هنری، علمی، فنی و خواسته کارفرما برای رسیدن به نقشی ماندگار فعالیت این بخش هولدینگ سورن است.

 

4. واحد طراحی سازه

طراحی و محاسبات دقیق با در نظر گرفتن اقتصاد مهندسی مبتنی بر بالاترین استانداردها و بر اساس آخرین ویرایش مقررات ملی ساختمان از فعالیت های این واحد سورن است.

 

5. واحد تاسیسات برق و مکانیک 

ارائه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تاسیسات الکتریکال، مکانیکال، مدیریت کنترل انرژی، ارائه مشاوره تخصصی جهت انتخاب تجهیزات و نحوه عملکرد آنها، برآورد قیمت تمام شده به کارفرما توسط کارشناسان ارشد؛ از سری فعالیت کارشناسان این واحد هولدینگ سورن است.

 

6. واحد ژئوتکنیک و زمین شناسی

قبل از احداث هر سازه اعم از ساختمان مسکونی با طبقات کم تا برجهای تجاری، اداری، مسکونی، پلها، تونلها، سدها و ... انجام عملیات شناسایی خاکها (عملیات شناسایی ژئوتکنیکی) امری ضروری است. این مطالعات در عملیات ساختمان سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است . با توجه به این مطالعات می توان پی و فونداسیون مناسب را با در نظر گرفتن بارهای وارده تعیین نمود. در نهایت پس از بررسی و مطالعات، مقدار مقاومت خاک برای پی های مختلف ارائه می شود. مهندسین مشاور سورن علاوه بر ارائه خدماتی نظیر بررسی ظرفیت باربری انواع پی ها، تعیین نوع خاک، تعیین نوع زمین، توصیه های فنی و ... آمادگی ارائه خدمات مهندسی ژئوتکنیک زیر را بطور تخصصی دارا می باشد:

  • مطالعات لرزه خیزی
  • تحلیل دینامیکی زلزله در محیط خاک به کمک نرم افزار Quake/ W
  • تحلیل سه بعدی گودبرداری به کمک نرم افزار Examine 3D
  • تحلیل تراوش در محیط سه بعدی خاک به کمک نرم افزار Seep 3D
  • تحلیل اجزای محدود خاک به کمک نرم افزار Plaxis
  • تحلیل پایداری شیبها به کمک نرم افزار Slope/W
  • تحلیل شمع تحت بارهای جانبی و قائم به کمک نرم افزار All Pile
  • تحلیل ترانشه ها، سپرها، پایه ها و ...
     

7. واحد تکنولوژی بتن و مقاومت مصالح ساختمانی

از آنجا که بتن یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است، اطمینان از کیفیت آن عامل مهمی در سلامت ساختمان است. بخش مقاومت مصالح هلدینگ سورن علاوه بر کنترل کیفیت بتن تازه و سخت شده، کنترل کیفیت سایر مصالح ساختمانی از قبیل آجر، سیمان، سنگدانه، مواد افزودنی و حتی آب را بر عهده می گیرد.

 

8. واحد بازرسی جوش

متخصصین سورن در این واحد، بازرسی کنترل کیفیت و کمیت مراحل جوشکاری بر روی محصولاتی مانند لوله، مخزن و انواع سازه ها را انجام می دهند. بسیاری از ویژگی های جوشکاری در حین بازرسی جوش ارزیابی می شوند که برخی به اندازه جوش و بعضی دیگر به وجود  ناپیوستگی در جوش مرتبط هستند. در ماده یا قطعه در حین ساخت، ممکن است انواع نقصها با اندازه های متفاوت به وجود آید که ماهیت و اندازه دقیق این نقص، کارکرد آنی قطعه را تحت تاثیر قرار میدهد. به عنوان مثال ترکهای ناشی از خستگی یا خوردگی در حین کار با ماده یکی از این نواقص است. بنابراین برای آشکارسازی نقصها در مرحله ساخت و همچنین برای آشکارسازی و مشاهده آهنگ رشد آنها در حین عمر کاری هر قطعه یا مجموعه، باید وسایل و روشهای استاندارد در اختیار داشت. بازرسی جوش به سه روش کنترل چشمی(VT) ، بازرسی مایع نافذ(PT) ، تست التراسونیک(UT) انجام می شود.

 

9. واحد تولید درب های ضد سرقت و داخلی

همیشه بحث حفاظت از خانه و کاهش احتمال سرقت از منزل یکی از دغدغه های مهم خانواده ها بوده است. درب های ضد سرقت این امکان را فراهم می کنند تا با هزینه ای منطقی ضریب امنیت خانه خود را تا حد قابل توجهی بالا ببرید. علاوه بر پارامتر امنیت این درب ها با طراحی های متنوع و در نظر گیری حداکثر جزییات طراحی، می تواند پاسخگوی سلایق خریداران باشد. استفاده از متریالهای درجه یک داخلی و خارجی در درب های سورن به جهت تامین خاصیت امنیتی و همچنین جلوه بخشی به آن از ویژگیهای این محصول است.

 

10. طراحی، ساخت و اجرای سازه های فولادی و پیچ و مهره ای

ساخت اسکلت فلزی و سازه های از نوع فلزی به دلیل کیفیت بالاتر، سرعت بیشتر، هزینه کمتر و مقاومت بیشتر، با گذشت زمان جای اسکلت های بتنی را گرفته است و در ساخت سوله ها و ساختمان ها استفاده می شود. معمولا در شهرها به دلیل عدم وجود موقعیت و مکان مناسب جهت ساخت، اغلب پیمانکاران دچار زحمت می شوند. سازه های فلزی قابلیت اجرا در شلوغ ترین و کم حجم ترین موقعیتها را دارد. به همین دلیل می تواند انتخاب مناسبی برای پیمانکاران باشد تا سریع تر و راحت تر پروژه های خود را انجام دهند. در اسکلت فلزی علاوه بر بالا رفتن کیفیت ساخت، پرت مصالح کمتر میشود و مقاومت ساختمان در برابر آتش سوزی و زلزله افزایش می یابد. البته در کشورهای اروپایی این نوع سازه ها اغلب بصورت پیچ و مهره ای اجرا می شوند، به جز مواردی شامل متراژ ها و وزن های کم که اتصالات جوشی جوابگوی آن است. دلیل استفاده از اسکلت های فلزی پیچ و مهره ای هم دوام و پایداری بیشتر آن ها و همچنین صرفه جویی در هزینه های ساخت است. سورن سازان ویستا شرکت و کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران است که از زیرمجموعه های هلدینگ سورن است. این شرکت با عنایت به خداوند متعال و تلاش فراوان خدمات خود را در زمینه ی ساخت و احداث انواع سازه های فلزی به مشتریان خود در سرتاسر ایران ارائه می دهد. سورن سازان ویستا با در اختیار داشتن کارگاه ها و کارخانجات گوناگون در زمینه ساخت سازه های فلزی توانایی بالا در اجرای انواع سازه های فلزی در تناژ های بالا را دارد.

نشانی: پاسداران، نگارستان پنجم، پلاک ۱۵
کد پستی: ۱۶۶۴۷۱۵۷۱۱
تلفن: ۳-۰۲۱۲۲۸۸۳۰۴۱
ایمیل: Sourenteam@gmail.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
پروانۀ بهره‌برداری ویژۀ هلدینگ سورن است. برخاسته از ( وی‌آی‌تی ۰.۹.۷ )
پارسی